سنت‌شکن

1,680,000 ریال

خلاصه کتاب:

سایه، دختر دزفولی جنگ‌زده‌ای است که به دنبال مستقل شدن است. برای اینکه روی پا بماند بعد از رسیدن به سن قانونی، به عنوان یک نیروی همیار به شیراز و یکی از مراکز بچه‌های بی‌سرپرست معرفی می‌شود. چیزی از حضورش در آنجا نمی‌گذرد که قتلی رخ می‌دهد و پشت آن‌ها رازی برای سایه از پرده بیرون می‌افتد و تازه می‌فهمد بچه‌ها در چه آتش و جنایت پنهانی می‌سوزند. لو رفتن دلایل فجایع مرکز، آشنایی‌اش با ارس و همخانه شدنش با خانواده‌ای، او را به سمت و سویی سوق می‌دهد که… سی سال بعد شهاب دفتر خاطراتش را در خانه‌ای کوچک و در مرکز شهر تهران ورق می‌زند…

از متن کتاب:

ماه‌ها گاهی تند می‌گذشت و گاهی کُند! یک سال و دو ماه بود که در بهشت بودم. هر شبی که سرم را روی بالش می‌گذاشتم، دلم می‌خواست ساعت‌ها نگاهش کنم. یک‌وقت‌ها می‌خندید و روی پرشیطنتش بالا می‌آمد و صدای خنده‌هایمان خانه را تا یک‌ شب برمی‌داشت. گاهی هم فقط نگاهم می‌کرد و جوری حرف می‌زد که احساس می‌کردم فرشته‌ای بودم که افتاده روی زمین. یک‌بار با خنده به او گفتم که “خوبه بال‌هام شکسته”، نگاهم کرد. عمیق و طولانی… جوری که تک‌تک سلول‌هایم برای هزارمین‌بار می‌خواست عاشقش شود. بعد آن‌قدر نزدیکم شد که داشتم فراموش می‌کردم بدون او، آدمم! آرام و با حسی که ریشه‌هایش در تنم محکم بود، زمزمه کرد “فرشته‌ی بال‌شکسته، مقرب‌تره!” شیرین‌ترین دردها را کنارش تجربه می‌کردم و با بوسه‌هایش آرام می‌شدم. اگر پایان درد، این بود، راضی بودم. بی‌گله و بی‌طلبکاری!

 

 

نکات مهم :

  • تا روز 29ام اردیبهشت ماه برای ثبت سفارش فرصت دارید.

  • زمان روزنمایی کتاب در نمایشگاه کتاب تهران در تاریخ 27ام اردیبهشت ماه از ساعت 17 الی 19 و تاریخ 30ام اردیبهشت ماه از ساعت 12 الی 14 خواهد بود.

  • دوستانی که در نمایشگاه کتاب تهران و در رونمایی حضور خواهند داشت کتاب را در غرفه نشر و در همان روز تهیه نمایند.

  • دوستانی که به هر دلیل در نمایشگاه حضور نخواهند داشت و به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند ، زمان ارسال کتاب بعد از اتمام نمایشگاه خواهد بود.برای دوستانی که تهران تشریف دارند از تاریخ دوم الی چهارم خرداد ماه ارسال خواهد شد و برای دوستانی که شهرستان تشریف دارند در همین تاریخ  تحویل پست داده خواهد شد ، زمان تحویل کتاب به اداره پست منطقه‌تان بستگی دارد.

  • اگر می‌خواهید کتاب به اسم خاصی امضا شود حتما در بخش یادداشت‌ها اعلام کنید درغیراینصورت به نام سفارش‌دهنده امضا خواهد شد.

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید