دل‌باز

1,620,000 ریال

خلاصه کتاب:
خانواده‌ی فیروزه و والا، زندگی آرامی را می‌گذرانند، اما این آرامش، پایدار نیست.
آشنایی و ملاقات اتفاقی فرهاد، پسر بزرگ خانواده با دختری غریبه، آغاز تحولات و ناآرامی‌هاست. دختری که با خسرو، برادر کوچک او هم ارتباطی مرموز دارد.
دل‌باز، داستان تلاطم درونی فرهاد و دل‌نگرانی‌های برادرانه است. داستان ِ موجی که او را ناخواسته به گذشته و اتفاقات دلکوچ می‌کشاند.
دل‌باز، روایت بازگشت به ریشه‌هاست. حکایت دل‌هایی پر از راز که ناگهانی و ناخواسته مشتشان باز می‌شوند!

از متن کتاب: 

دلم برای برادرم تنگ شده. کاش دست می‌داد بازم با هم بریم سینما!
یه بار تابستون که اومدیم، جان‌جان گفت یه فیلم هندی اومده، غوغا کرده. همون فرداش رفتیم سینما حافظ، «سنگام» رو دیدیم. تموم اون تعطیلات که این‌جا بودیم، خسرو تو بحر داستان سنگام بود. می‌گفت «اگه بزنه و جفتمون عاشق یه دختری بشیم، اگه بزنه و دختره با تو عشق کنه، من مثل رفیق راج‌کاپور، شده خودمو می‌کُشم که وسط شماها نباشم…»
دلم برای خسرو و بی‌خیالی‌هاش تنگ شده… که بریم فیلم عشقی و بزن‌بزن ببینیم، بعد بریم دو تا پنج‌سیری بزنیم و پیاده تهرونو گز کنیم. نمی‌دونم دیگه دست می‌ده یه شبی باهاش بگذرونم؟ دل به دلش بدم هر کار خواست بکنه و نصفه‌شب پاتیل برش‌گردونم خونه‌باغ؟

 

نکات مهم : 

 

  • تا 2 بهمن ماه فرصت دارید که این کتاب را با امضای نویسنده تهیه کنید.سفارشات ثبت شده بعد از این تاریخ بدون امضا نویسنده ارسال خواهد شد.
  • زمان ارسال کتاب از تاریخ 5 بهمن ماه به بعد خواهد بود.دوستانی که تهران تشریف دارند هنگام ثبت سفارش لازم هست تاریخ تحویل را مشخص کنند (مشخصا چون پیش خرید هست در آن تاریخ مشخص شده ارسال نخواهد شد) قبل ارسال هماهنگ و ارسال میشود. برای دوستانی که شهرستان تشریف دارند از تاریخ 5 بهمن ماه به بعد تحویل پست داده خواهد شد. 
  • اگر مایلید کتاب به اسم شخص خاصی امضا شود حتما در بخش یادداشت ها مشخص کنید درغیراینصورت به اسم شخص سفارش دهنده امضا خواهد شد.