بهار که بیاید

1,400,000 ریال

خلاصه کتاب:

مهراب پسر ارشد خانواده مبرهن، با تمام تلاشی که طی سال‌ها برای دور شدن از چارچوب‌های خانوادگی کرده، با یک تصادف، درگیر اتفاقاتی می‌شود که تمام جوانب زندگی‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. حادثه‌ای که عشقی بزرگ در پی دارد، اما…

از متن کتاب:

میان در ورودی و عبور آدم‌هایی که هر یک دردی داشتند، به عقب برگشت تا به عسل تیره‌ی چشمان او که عجیب بازخواستش می‌کرد، زل بزند.

ــ می‌تونم چند لحظه وقتتون رو بگیرم؟

با خودش فکر کرد نگاه دخترک آن‌قدر حرف دارد که اگر همه‌ی خیابان‌های جهان را با هم قدم بزنند تا او ناگفته‌هایش را به زبان بیاورد، باز هم خیابان کم بیاورند.

کنار پیاده‌رو ایستاده بودند و تیلا حتی یک لحظه از او نگاه نمی‌گرفت.

ــ چرا این قصه تموم نمی‌شه؟

تمام حرف‌هایش شد همین یک سؤال و او را مات کرد. کاش سرش فریاد می‌زد، او را مقصر می‌خواند. کاش می‌گفت بخشیدنی در کار نیست و باید به خاطر تمام بدبیاری‌های او تاوان دهد.

نکات مهم :

  • تا روز 22ام اردیبهشت ماه برای ثبت سفارش فرصت دارید.

  • زمان روزنمایی کتاب در نمایشگاه کتاب تهران در تاریخ 23ام اردیبهشت ماه از ساعت 12 الی 14 خواهد بود.

  • دوستانی که در نمایشگاه کتاب تهران و در رونمایی حضور خواهند داشت کتاب را در غرفه نشر و در همان روز تهیه نمایند.

  • دوستانی که به هر دلیل در نمایشگاه حضور نخواهند داشت و به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند ، زمان ارسال کتاب بعد از اتمام نمایشگاه خواهد بود.برای دوستانی که تهران تشریف دارند از تاریخ دوم الی چهارم خرداد ماه ارسال خواهد شد و برای دوستانی که شهرستان تشریف دارند در همین تاریخ  تحویل پست داده خواهد شد ، زمان تحویل کتاب به اداره پست منطقه‌تان بستگی دارد.

  • اگر می‌خواهید کتاب به اسم خاصی امضا شود حتما در بخش یادداشت‌ها اعلام کنید درغیراینصورت به نام سفارش‌دهنده امضا خواهد شد.

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید