برف جنوب

3,000,000 ریال

خلاصه کتاب:
همه چیز از روزی شروع می‌شود که لنایِ سیزده‌ساله، به خانه می‌آید و مادرش را غرق در خون می‌بیند. آلت قتاله اما در دست کسی‌ست که لنا به او می‌گوید: «پدر!»
قصه از یک قتل خانوادگی شروع می‌شود و امتداد آن می‌رسد به عمارت حاج راشد فلاح و زندگیِ سرایداری، کنار کسانی که هم‌خون لنا هستند و در عین حال، دور و غریب‌اند.
فردین تنها کسی‌ست که به دخترک پر از ترسِ داستان نزدیک می‌شود؛ اما یک داغ روی پیشانی لناست «او دخترِ یک قاتل است» و حاج فلاح راضی به ازدواج او با نوه‌ی ارشد خود نیست. داغ و ننگِ گناهِ نکرده، باعث می‌شود لنا از فردین جدا بشود؛ اما سال‌ها بعد و درست وقتی که دیگر منتظر کسی نیست؛ مَردی می‌آید… مَردی از همسایگی خلیج‌فارس که بویِ دریا می‌دهد!

از متن کتاب :

به چشم‌های لنا نگاه کرد و دلش هُری توی سینه‌اش فرو ریخت‌. به چشم‌های لنا نگاه کرد، لنایی که نوه‌ی ناخلف حاج فلاح بود و برای هرمز، به مثال پیامبری که معجزه‌‌اش لبخند بود و روشنایی.
به چشم‌هایش نگاه کرد و گرمای آفتاب جنوب به دلش تابید. حس نوجوانی‌هایش را داشت، همان‌ وقت‌هایی که بعد از تمام شدن تمرین‌هایش توی سالن کوچک و قدیمی کُشتیِ بندر، تا خودِ ساحل و اسکله می‌دوید.
لبخندی روی لب‌هایش نشست. دست کشید روی گونه‌‌ی لنا و با صدایی آهسته، گفت:
– ضربه فنیم کردی نوه‌یِ ناخلف حاج فلاح. من مَردِ بُردن از تو، نبودم.

 

        نکات مهم :

  •  پیش فروش کتاب تا روز 31ام اردیبهشت ماه خواهد بود.
  • زمان ارسال کتاب از تاریخ سوم خرداد ماه به بعد خواهد بود.دوستانی که تهران تشریف دارند نیاز هست هنگام ثبت سفارش ،تاریخ تحویل را مشخص کنند ولی مشخصا در آن تاریخ کتاب ارسال نخواهد شد. قبل از ارسال با دوستانی که تهران هستند هماهنگ خواهد شد .دوستانی که شهرستان تشریف دارند در تاریخ ذکر شده کتاب تحویل پست داده خواهد شد.