بابایی که شما باشی

1,600,000 ریال

خلاصه کتاب:

کیان را وکیل خانوادگی مادرش می آورد برای پدرش و سامان ناگهان با بچه‌ای نه ماهه مواجه می شود که به شدت باعث آشتفتگی او می‌شود و نمی‌داند چه باید بکند! تا اینکه دو برادر دیگر او و سایر اعضای خانواده به کمکش می آیند و در بزرگ کردن کیان به او کمک می‌کنند، این چنین می شود که همگی بچه‌ای بسیار بی تربیت تحویل جامعه می‌دهند.
«بابایی که شما باشید» داستانی سورئال و طنز است که نوید لحظاتی پر از خنده و خوشی را به شما خواهد داد.

از متن کتاب:

بابا برگشت عقب و در حال چشم‌غره رفتن به عمو سیامک، ساکت موند. من هنوز گریه می‌کردم. عمو سیامک چند بار منو پیش‌پیش کرد تا ساکت بشم. بعد بلند شد نشست و منو بغل کرد و تکون داد و هی اینور و اونور کرد. چند دقیقه بعد بابا همچنان زل زده بود بهش و عمو سیامک مضطرب نگاهش می‌کرد فقط. صدایی نبود جز صدای جیغ و گریه‌ی من.
ــ چه‌شه؟!
ــ از اینکه عموی احمقی مثل تو داره ناراحته.

 

 

نکات مهم :

  • تا روز 25ام اردیبهشت ماه برای ثبت سفارش فرصت دارید.

  • زمان روزنمایی کتاب در نمایشگاه کتاب تهران در تاریخ 22ام اردیبهشت ماه از ساعت 14 الی 16 و تاریخ 26ام اردیبهشت ماه از ساعت 17 الی 19 خواهد بود.

  • دوستانی که در نمایشگاه کتاب تهران و در رونمایی حضور خواهند داشت کتاب را در غرفه نشر و در همان روز تهیه نمایند.

  • دوستانی که به هر دلیل در نمایشگاه حضور نخواهند داشت و به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند ، زمان ارسال کتاب بعد از اتمام نمایشگاه خواهد بود.برای دوستانی که تهران تشریف دارند از تاریخ دوم الی چهارم خرداد ماه ارسال خواهد شد و برای دوستانی که شهرستان تشریف دارند در همین تاریخ  تحویل پست داده خواهد شد ، زمان تحویل کتاب به اداره پست منطقه‌تان بستگی دارد.

  • اگر می‌خواهید کتاب به اسم خاصی امضا شود حتما در بخش یادداشت‌ها اعلام کنید درغیراینصورت به نام سفارش‌دهنده امضا خواهد شد.

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید