بادها مسیر دیگری دارند

1,750,000 ریال 1,575,000 ریال

 

خلاصه کتاب:

 

بادها مسیر دیگری دارند ، زندگی پسر جوان عکاسی به نام “مهام کلهر” را روایت می‌کند.

عکاس موفقی که زندگی آرامی دارد و همیشه تلاش کرده از حواشی دوری کند و سرگرم خانواده، عکاسی و احساساتش باشد.

بیشترین دغدغه‌اش گرفتن عکس‌های ساده، ولی خاص از زندگی مردم عادی شهرش و برگزاری نمایشگاه و رسیدگی به گالری و آتلیه‌ است و زندگی عاطفی روی روالی هم دارد.
ولی همه‌چیز دست خود انسان نیست، گاهی از هر چیز که فرار کنی، ناغافل می‌بینی درگیرش شدی.

گاهی گردبادها آن‌قدر سریع در مسیر زندگی‌ات قرار می‌گیرند که حتی یادت نمی‌آید مقصدت کجا بوده و چه زندگی بی‌تلاطمی پیش از آن داشتی.
مسیر کم‌دست‌انداز زندگی مهام هم در پی اصرار و عشقش به تغییر حوزه‌ی فعالیت و استخدامش در دفتر نشریه‌ای و آشنایی‌اش با مردی که برای تهیه‌ی گزارش‌های پرخطر و جنجالی از هیچ‌چیز ابایی ندارد، دست‌خوش تغییر می‌شود. ارتکاب اشتباهی که آرامش زندگی‌اش را برباد می‌دهد و مشکلات و چالش‌های سختی پیش‌رویش می‌گذارد.
آیا ارتکاب هر اشتباهی قابل‌جبران است؟ آیا مهام می‌تواند زندگی به‌هم‌ریخته‌اش را سروسامان بدهد؟ آیا آرامشی که همیشه تلاش داشته حفظش کند به زندگی خودش و اطرافیانش برمی‌گردد؟ همه‌ی این‌ها را “در بادها مسیر دیگری دارند” بخوانید.

 

از متن کتاب:

 

خودکار رو از رو میز برمی‌دارم و کلمه‌ها رو به جمله تبدیل می‌کنم.
جنگ باهاش.
جنگ برای به دست آوردنش.
جنگ برای راضی کردنش، برای نرم کردنش.
جنگیدن برای اون چیزی که حقمه.
بجنگیم برای به دست آوردنش.
می‌جنگیم با خودش برای داشتنش.
می‌جنگم برای راضی کردنش.
جنگ برای داشتن.
جنگ برای آرامش داشتن.
جنگ برای…
جنگ برای عاشق کردنش.

 

 

نکات مهم : 

لطفا قبل از تهیه کتاب به این نکات توجه فرمایید.

  • زمان ارسال کتاب  برای دوستانی که ساکن شهر تهران هستند  از تاریخ هجدهم  الی بیستم مهرماه  خواهد بود.ساکنین شهر تهران هنگام ثبت سفارش نیاز هست زمان تحویل کالا را مشخص کنند ولی بدیهی است که در تاریخ مشخص شده توسط آنها ارسال نخواهد شد و فقط در بازه زمانی مشخص شده(18 الی 20 مهرماه) ارسال می‌شود.

  • زمان ارسال کتاب برای دوستانی که ساکن شهرستان هستند از هجدهم مهرماه به بعد خواهد بود . زمان ارسال دقیق برای دوستانی که شهرستان هستند مشخص نیست و بستگی به اداره پست منطقه‌تان دارد . لطفا برای پیگیری و دریافت کد مرسوله تا دو روز بعد از ارسال منتظر بمانید در صورتی که کد مرسوله‌ای برای شما پیامک نشد پیگیری نمایید.

  • اگر می‌خواهید کتاب به نام خاصی امضا شود حتما در قسمت یادداشت‌ها مشخص کنید در غیراینصورت به نام سفارش‌دهنده امضا خواهد شد.

  • اگر فقط با نام خانوادگی ثبت سفارش کنید و در قسمت یادداشت‌ها هم اسمی را مشخص نکنید کتاب بدون امضا ارسال خواهد شد.

  •  آخرین مهلت ثبت سفارش با امضای نویسنده 16 مهرماه می‌باشد.