اسپرسو(سه جلدی)

3,500,000 ریال 3,150,000 ریال

این نکات را قبل از ثبت سفارش مطالعه کنید:

1- اگر می‌خواهید کتاب به نام خاصی امضا شود حتما هنگام ثبت سفارش در توضیحات درج کنید درغیراینصورت کتاب به نام سفارش‌دهنده امضا خواهد شد.

2-تا روز 22 خرداد ماه مهلت ثبت سفارش همراه با امضا را خواهید داشت و بعد از این تاریخ ،هر سفارشی ثبت شود بدون امضا ارسال خواهد شد.

3- زمان ارسال کتابها از 23 خرداد ماه به بعد خواهد بود.افراد ساکن تهران دقت داشته باشند هنگام ثبت سفارش شما برای ثبت سفارش لازم هست یک تاریخ را برای ارسال مشخص کنید.ولی مشخصا کتاب در آن تاریخ ارسال نخواهد شد و از همان تاریخ 23ام به بعد ارسال خواهد شد(با هماهنگی برای افراد ساکن شهر تهران)

 

خلاصه کتاب:

اسپرسو نام یک ماموریت است… ماموریتی سری و مرموز
سه سرگرد قبلی پرونده به شکل عجیبی ناپدید می‌شوند و به جای تمام آن‌ها فقط دو شاخه ارکیده بر جای می‌ماند
تا اینکه سرگرد فرزام عظیمی‌نیا مسئول این پرونده مخوف و خطرناک می‌شود و از دوستانش سرگرد شهراد شاهد، سرگرد اردلان فانی، سرگرد روحان کاویان تقاضای کمک برای حل این پرونده را می‌کند. اکیپ تشکیل می‌شود و این وسط دکتر آرتان تهرانی به عنوان مشاور و روانشناس به گروه ملحق می‌شود.
باید دید پیروز این میدان چه کسی است؟ آیا دست آن‌ها هم برای شخص تبهکار رو می‌شود و از آن‌ها تنها دو شاخه ارکیده باقی می‌ماند یا بالاخره پیروز می‌شوند و پرونده اسپرسو را برای همیشه می‌بندند؟
چه بلاهایی قرار است سر این پنج نفر و خانواده‌هایشان بیاید؟
همه را در اسپرسو خواهیم خواند.
با معرفی شخصیت جدیدی با نام هارمونی که طعم تلخ اسپرسو را با شیرینی خود برای همه دلنشین می‌کند.

 

از متن کتاب:

 

فنجانی اسپرسو ریخته می‌شود و …
صدای تاب زنگ زده در گوشه خانه به خاکستر نشسته، صدای انفجار کلبه‌ای در دل جنگل، احساس یخ‌زدگی دستبندها روی دست‌های بی‌گناه، احساس گرفتن یک ماهی توی دست و لیز خوردنش و افتادنش در میان آغوش رقیب، احساس حباب بودن در برابر کسی که واژه عشق را برایت هجی کرده
و در آخر حماقت!
شاید نوای هنگ درام بتواند دردها را تسکین دهد و فنجان اسپرسو، شکلات تلخ، سرطان، سیگار شکلاتی، کابوس و مرهم به انتها برسند.

اخطار: کتابی که باید دوبار خوانده شود!